poniedziałek, 29 lutego 2016

Halo?

Ostatni rozdział pojawił się tu ostatnio w listopadzie i trochę wstyd... nie? Tylko że ja wcale nie chciałam tu tego wszystkiego zostawiać czy coś i tak sobie myślałam o powrocie. Cóż, zawsze mogę coś napisać, nieczęsto, bo jednak to nie jest możliwe, ale przynajmniej co miesiąc-dwa coś by powstało. Bardzo chciałabym napisać to do końca i podejmę się tego zadania.

Ktoś tu jeszcze jest?

Słusznie, Chris.

9 komentarzy:

 1. Ja Cię nigdy nie zostawię, Cukiereczku! <3
  Twa jedyna i niezastąpiona,
  Sophie Casterwill

  OdpowiedzUsuń
 2. Żyjesz? Plz, odpowiedz. Tęsknię.
  Zrozpaczona,
  Zośka Kasterwil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. opóźniona, ale jestem. W sumie ciągle jestem gotowa to pisać i w sumie już niedługo zacznę, ale coś pozmieniam, nadam nowej perspektywy i takie tam.

   Usuń
 3. Dotychczas myślałeś/-aś, że magia istnieje tylko w filmach i książkach? Nie wierzyłeś w czary ani inne zjawiska paranormalne? Myliłeś/-aś się! Magia, którą znasz z historii o Harrym Potterze jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz...
  ...transmutować wrogów w szczury i inne gady...
  ...zmieniać wodę w wino...
  ...warzyć eliksiry...
  ...obcować z magicznymi stworzeniami...
  ...być Pazdanem Quidditcha...
  ...to nie czekaj dłużej, tylko zapisz się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford i uwierz, że marzenia się spełniają!

  [www.winsford.xaa.pl]

  OdpowiedzUsuń
 4. Znalazłam tego bloga przed chwilą na spisie opowiadań potterowskich. Widząc Syriusz już wiem, że mi się spodoba. Ja biorę się za czytanie, a Ty bierz się za pisanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zośka kasterwill stil hir tylko pod inną nazwą ♥

  OdpowiedzUsuń